Kedi Sahiplenme

Raubeyaz

3 kedim vardı erkek kedimi dişi kedim hamile olduğu için baksın diye ablama vermiştim. Dişi kedimin 1 tane yavrusu oldu annesi onun ile ilgilenmiyor, tuvaletini bile ben öğrettim. Yanına arkadaş olsun, beraber büyüyüp oynasınlar diye en fazla 2 aylık yavru kedi arıyorum. Cins ırk renk ve erkek kız olması önemli değil. Tekir olmasını benim içim daha iyi olur. Oyuncu olsun yeter. Kocaeli Gebze de oturuyorum. Ortak bir yerde buluşup verebilecekler, tanıdıklarının ve ya kendi kedilerinden sahiplendirmek isteyen varsa bana ulaşabilirler. İlanlara baktım ama hepsi büyük kedi.

2 CEVAP

lwb

En fazla 2 aylık yavru çok küçük cidden:/ daha annesinin yanında olması lazım
Yaşadığınız yerdeki ilanlara baktım 4 aylık tekirler var

Raubeyaz

Küçük evet ama, bazı annesi terk etmiş yavrular var ve ya annesi ölmüş.