Kedim İshal. Hangi Mama İshali Geçirir?

bensumsu

Merhabalar. Kedimi sahipleneli 2 ay oluyor. Ve neredeyse sahiplendiğimden beri geçmek bilmeyen ishal sorunu var. Veterinere götürdüm, aşı tedavisi yapıldı geçmedi antibiyotik uygulandı. Geçer gibi oldu bir kaç gün antibiyotik ile fakat yine ishal durumuna geldi. Kullandigim kedi mamasi felicia. Kedime yaramadığını düşünüyorum bu markanın. Önereceğiniz bir mama var mı ishal sorununu geçirecek?

8 CEVAP

Fatiko

İçindeki bir madde alerji yapmış olabilir tavuğa karşı olabilir balıklı mama alın sindirim sistemini düzene sokmak için geçici bir süre id hills yaş mama alın ve içine reflorun tozunu karıştırıp yedirin

bademthecatt

Benim yavru kedimde yumuşak dışkılıyor ama ishal değil mama kaynaklı mı bilmiyorum yediği mama matisse reflor insanların ishal için içtiği ilacı deneyebilirsiniz belki geçirir

Janetdm

pirinç haşlaması. yemesi içinde içine biraz tuz ve mamasından koy tat versin diye

bademthecatt

Reflor işe yarar suyuna katılıyor mamaya katıldığını hiç duymamıştım

PsLuna

Biraz sade kefir ile destekleyin bi de değiştirebiliyorsanız mamasını değiştirin

mervegck06

Probiyotik ile destekleyin

aechan

Yoğurt ve biraz ekmek kırıntısı ile birlikte verin 1-2 gün bekleyin geçmezse veterinere hekime danışmanızı öneririm...

Ebrarh

probiyotik yaş mama alabilirsiniz bizimkide baya ishal olmuştu veteriner probiyotik yaş mama verdi