Kedimizin 10Kglik Mamasini Nasil Muhafaza Edebiliriz

wiya

Kedimizin mamasi geldi bugun.kesapli olsun die buyuk paketten siparis verdik.aklima takildi aksam aksam ben bu mamayi nasil taze sekilde muhafaza edebilirim.

7 CEVAP

bademthecatt

Ben 5 litrelik pet şişelerde saklıyorum

KediVelisi_

Pet şişe de taze kalıyor mu gerçekten daha önce de duymuştum ama emin olamadım güzel fikir

bademthecatt

Evet taze kalıyor şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım :) aslında şu şekilde yaptım hep 5 litreliklere doldurdum eski 2 kglık mama paketlerim kalıyordu 2 kglık paketteki bittikçe 5 litreliklerden doldurdum hem daha taze kalıyor sık sık açmamış oluyorsunuz :)

KediVelisi_

Süper oldu bunu öğrendiğim çok teşekkür ederim

bademthecatt

Rica ederim :))

Catloveerr

5 litrelik pet şişelere koyabilirsiniz.

wiya

Guzel fikirleriniz icin tesekkur ederim.