Nd Mi Dr Clauders Mı ?

Sut_lac

Arkadaşlar proplan mama kullandık üc aydır ama değiştirmek istiyorum.?Nd iyi oldugunu söylediler, dr clauders da iyiymiş. Daha iyi oldugunu düşündüğünüz önerdiğiniz mama var mıdır, tesekkür ederim simdiden.

2 CEVAP

Dr clauders çok pahalı bence, içeriği de aman aman iyi değil. Nd ondan çok daha iyi. Ama bütçeniz varsa ve kediniz yavruysa orijen öneririm büyük kedilere protein oranı fazla geliyor ama yavru kediler için ideal.

BalliBadem

Fitmin de güzel bakabilirsiniz