Köpek Çok Kokuyor Dalinle Yıkanırmı?

Öncelikle köpeği dışardan aldık köpek çok kokuyor ele alınacak gibi değil ama veterinere götürmemiz lazım ayrıca taşıma sepeti yok dalinle veya başka bir şeyle yıkamalımıyız ve veteriner ücretleri ne kadar olur tahminen.

4 CEVAP

Evet dalinle yıkaya bilirsiniz ama en yakın sürede bir şampuan almanızı öneririm veterinler ücretleri ise aşılar benim bildiğim kadarıyla 70 TL oluyorlar

Not:Yavrudur

BalliBadem

Yıkanır ben kedimi alerjiden ötürü yazın bebe şampuanıyla yıkıyorum bi sıkıntıda görmedim

BalliBadem

Ben hayvan şampuanı almanızı önermem aşırı kimyasallar bebe şampuanı çok daha doğal