Micho İnce Ve Kalın Taneli Kedi Kumu

bademthecatt

Michonun ince ve kalın taneli kedi kumunu deneyenler var mı memnun musunuz özellikle ince taneli kokusuz olanını merak ediyorum koku hapsi nasıl?

30 CEVAP

ZehraBulutt

Evet micho kalın taneli ile ilgili ilk gözlemlerimi yazayım.
Hafif bir pudra kokusu var, kalın ve ince taneler bir arada, kalın olanlar bile çok kalın değil ama.Tozlu olduğu doğru, ben açık tuvalet kullandığım için çok büyük bir sorun değil benim için. Topaklanması hızlı, iyi topaklanıyor ama taş gibi de değil, daha önce söylendiği gibi kürekle alırken dağılabiliyor.

Etrafa kum dağılıyor tabi ama açık tuvalet olmasına rağmen çok aşırı değil bence. Koku hapsi iyi bana göre, markete gidip geldim 1 saat kadar yoktum. Odalarına girdiğimde kaka kokusu yoktu. Ama kum ne kadar sürede kokmaya başlar bu da çok önemli tabi. İlk görüşlerim bu şekilde tabi uzun süre kullanmak gerek karar vermek için ama, fiyat performans oranına bakarak şans verilebilecek bir kum bence.

bademthecatt

Kullanan kimse yok mu ince taneciği?

bademthecatt

İnce taneliyi?

bademthecatt

Güncelll

bademthecatt

Kimse yok mu deneyen şaşırdım

bademthecatt

Paticat vancat lindocat kullandım michoyu da merak ettim kokuyu hapsetmesi benim için çok önemli kullandığınız dönemde koku problemi olmuş muydu?

bademthecatt

Güncellll

bademthecatt

Michonun kokusuzu da çok koku veriyor mu etrafa peki?

Sselin1

Bence mırmır ekstra topaklanan koku hapsetme konusunda cok iyi. Nasil memnun kalmadiniz anlamadim :o bazi kedilerin cisi daha keskin kokuyor heralde:) ayrica tam tersi parfumsuz kumlar daha temiz geliyor bana. On günde bir tüm kumu döküp kabı da yıkıyorum tabi.

Deliladilan

Reflex sarı kutu kullanıcısı olarak tavsiyeleri dinleyip meraktan Mrımır extra topaklanan lavantalıyı kullandım. maalesef ben de memnun kalmadım. kokuyor bildiğin. koku hapseden kum arıyorsanız Reflex Sarı veya Kırmızı kutu kullanın. günlerce temizlemeseniz de koku yapmıyor. tecrübeyle sabit.

bademthecatt

Şuan iki kedi olduğu için daha uygun birşey bakıyordum normalde vancat alıyorum ve memnunum michoyu merak etmiştim

Sselin1

Deliladilan lavantali kokuyu hapsetmiyor zaten diger parfumlu cesileri de. onerilen mirmir extra topaklanan Karbonlu. Parfümsüz bir kum. Bilmiyorum micho ne kadar ama mirmir *********** sürekli indirime giriyor ben 5 lt 17 liraya aliyorum. Reflexte iyi ama fiyati daha pahali benim de 2 kedim oldugu icin sürekli tercih etmiyorum. *********da indrimde diye aldim tabi 22 liraya dusmus. Almak isteyen olursa indirim devam ediyor. :)

bademthecatt

Micho ince taneli kokusuz kumun 20 ltsi 43 lira uygun olduğu için merak etmiştim aslından :)

ZehraBulutt

Epiglottis, normalde pelet kullanıyorum, *********dan baska bir ürün aldım kargo parası ödememek için de micho kalın taneli kum aldım. Yarın kapları yıkayıp bundan koyucam. İlk izlenimlerimi yazarım yarın, pakete bakıcam özellikle zararlı maddeyle ilgili bir şey yazıyor mu diye.

ZehraBulutt

Daha paketi açmadım ama kalın tanelisinin de taneleri diğer markalar kadar büyük değil. Pakette yazan, hem ince hem kalın tanelerin birarada bulunduğu böylece hem iyi topaklanacağı hem de fazla dağılmayacağı vaad ediliyor.