Micho İnce Ve Kalın Taneli Kedi Kumu

bademthecatt

Michonun ince ve kalın taneli kedi kumunu deneyenler var mı memnun musunuz özellikle ince taneli kokusuz olanını merak ediyorum koku hapsi nasıl?

30 CEVAP

dea

Ben hem ince tanelisini hem kalın tanelisini uzun süre kullandım. Koku bakımından pek bir şey diyemeyeceğim beni çok rahatsız etmiyor ama başka biri belki tersini diyebilir. Bu kumun benim nezdimde iki olumsuz yönü var illallah dedirten, birincisi çok toz yapıyor, ikincisi ise hem ince tanelisi hem kalın tanelisi patilere yapıştığı için evin her yerinde kum var ki ince taneliden kalın taneliye belki bir faydası olur diye geçiş yapmıştım bir değişiklik olmadı. Bu yüzden çam peleti sipariş ettim onu denemeyi düşünüyorum.

bademthecatt

Van cat fresh olanda harika :)

wiya

Biz kedimizi bi dostumuzdan sahiplendik, sagolsun yaninda mamasi ve kumunu hediye etmisti.bunlar bitince kum ve mama olarak hangi marklari kullandiklarini sorduk kedi kumu olarak micho yu soylediler.biz sakaryada ikamet ediyoruz.ilimizdeki neredeyse tum veteriner ve petshoplari gezdim michoya rastlamadim.en son bi tane petshop tavsoyesiyle pisi pisi kedi kumunu aldim urun eczacibasinin urunu.koku ne yalan diyeyim yok,topaklasmasi da oldukca iyi.micho da oldukca iyiydi.ama sunu soylemekte var urunun kalotesiyle fiyati arasinda bir baglanti oldugunu dusunuyorum.yani sizi uzmeyecek bir urundur tabi daha kalitelileri yokmdur vardir daha once siz hangi markayi kullaniyordunuz bu da cok onemli sizin beklentilerinizi karsilayip karsilmayacagi konusunda

nidaxu

ben ince kullanmıştım aloe veralı. fazlasıyla dağılıyodu eve kokusu konusunda bişey diyemicem çünkü aloe veralı kedi kumlarının çok çirkin koktuğunu farkettim ben aksini düşünmüştüm halbuki. kokusuz kumlar daha çok koku veriyo mırmırın kokusuz extra topaklananı kullanmıştım hiç de memnun değildim. michoya gelirsek f/p ürünü bence

nidaxu

bence verir kokusuz kumlar kokulu kumlar kadar absorbe etmiyor kokuyu.

wiya

Kuura bakmayin cebp konusunda biraz geciktim.micho kedi kumu gayet memnundum ne yalan diyeyim. Eve gelen misafirerimize de sormustum evde herhangi bir koku vs var mi diye.ben suan o kumu ariyorum , sadece internette var.ben yedikleriyle mamasiyla da etkili olabilecegini dusunuyorum.aman allah'im gecen gun mamasi bitti black friday mjhabbetine bir gun gec gelince bi yerden acik 5 tl lik br mama aldim.bildigin hayvanin icine isledi o koku.kucagima aliyorum nasil desem ter kokusu gibi aci aci kokuyordu.diskisi da ayni srkilde.mama cok onemli bu kaniya vardim.son olarak michodan memnunum diyebiliim foyatina gore alinabilecek urun.

nidaxu

benimde iki kedim var hergün temizliyorum kumlarını ona rağmen kokusuz kullandığımda koku yapıyordu şuan vancat aloe veralı kullanıyorum eve dağılıyo ama topaklanma konusunda çok iyi. lindocati de beğeniyorum dönüşümlü olarak alıyorum

Anonymus552223

Guncel. İcinde hic zararli madde olmadigini iddia ediyorlae dogru mu acaba? Evimde kedi nufusu arttigi icin uygun fiyatli kum arayişindayim. Kum kullanmaya yeni basladim, woow aktif karbonlu kullanmistim ama bitti zaten pek de guzel degildi bence camur gibi oluyo

Anonymus552223

Zehrabulut bende az once onu yaptim. Yas mama aldim kilosu tutsun diye aldim kumu. Ne cikarsa bahtima artik

ZehraBulutt

Olsun ya ne kadar kötü olabilir ki :) Bu arada çok saçma bir sistemi var sitenin, kargo için kilo sınırı mi olur ya, belli bir fiyatın üstüne kargo bedava dersin, zorla kum aldırdılar bana :)

Anonymus552223

Aynen 18 tane yas mama aldim dunya para kilo tutmadi. 40 liralik kumla kilo tuttu.zorla herkese kum satmak icin mi yaptilar nedir

bademthecatt

İnce taneli kokusuz olanını kullandım çok memnun kaldım koku yaymadı ve topaklanması çok güzeldi taş gibiydi hatta topağı almaya çalışırken kürek kırdım :D pakete dikkat etmedim ne yazdığına ama güzeldi sadece tozutuyo o yanı kötü kalın taneliyi denemedim

Anonymus552223

Ben tozutmasin diye kalin taneli aldim zaten bakalim umarim tozutmaz.

bademthecatt

Kalın taneli yorumlarınızıda ekler misiniz buraya onuda denerim belki kalın taneli pek alamıyorum kedimin patileri kabuk kabuk oluyor

hcerenk

Merhaba,
ben aktif karbonlusunu kullandım. hem aktif karbonlu hem sabun kokuluydu sanırım. ince taneli. karton kutuda satılıyordu *********nın sitesinde.
pek çok kum kullandım. denemek için, micho maalesef memnun kalmadığım kumlardan. topaklanması hızlı ama alırken parçalanıveriyor. kaka kokusunu hapsetmesi de başarısız. mesela akkum bu açıdan daha başarılı geldi bana. denemiş olduğum ve memnuniyet dereceme göre kumlar şu şekilde. (her birinden en az 3 paket kullandım. bir kerede karar vermemek için.)

  1. Ever Clean-Ocean Breeze (ve diğer çeşitleri, total cover hariç. total cover'ın performansından memnun kalmadım.)

  2. Aro-Marsilya Sabunlu

  3. Akkum-Kalın Taneli Sabunlu/Lavantalı

  4. Reflex Kırmızı-Turkuaz Kutular

  5. Micho - İnce Taneli Aktif Karbonlu & Sabunlu

  6. Van Cat-Aloe Vera

  7. Pisi Pisi-İnce Taneli