Sokak Kesi Ve Köpekleri

Arkadaşlar sokağımda 10 dan fazla kedi var ve okul çevresinde başı boş gezen onlarca köpek hepsini doyurmaya gücüm yetmiyo malasef 15 kiloluk uygun kedi ve kopek mamasi markasi söyler misiniz lütfen 100 tl altı olsun lütfen

7 CEVAP

Econature paw paw gibi kedi mamalarını önerir misiniz

Catloveerr

King köpek maması ormanamama, patifood gibi sitelerde uygun ordan uygun fiyatlı kedi ve köpek maması alabilirsiniz. Enjoy kedi maması da kullanan çok var ama benim beslediğim kediler yemiyor genelde

Catloveerr

Yani econature bir hayvansever paylaşmıştı kedilerin yemediği mama diye. Ben bilmeden yavru mamasını almıştım sokaktakiler için. Bazı kediler burun kıvırıyor ama aç olanın böyle bir lüksü yok. Denemeniz lazım yemezlerse çöpe gitmesin. İçeriği hiçbirinin iyi değil bu fiyata ama yine de daha çok zararı dokunanlar var mesela micho çok tuzlu o yüzden kullanmıyorum. Mito kedilerde kanlı ishal yapıyormuş deneyimlemedim hiç. Ben trendline ve krax veriyorum trendline çok seviyorlar hayır diyen kedi yok. 15 kilosu 100-135 arası. Pawpawı da bilmiyorum ya illaki almışlığım olmuştur aç olan kedi yer ama deneyin bi açık paketini. Yemezlerse çöp olmasın. Pawpawı çok öven de var yeren de. Bizimkiler yemez mesela. Enjoydan düşük ya da onun civarlarında bi mama

Catloveerr

Ben kediler için konuştum burada köpek olmadığı için besleyemiyorum ama king, kennel, trendline bu tür bir sürü markayı yiyorlar

Pawpaw’ı bir kere aldım severek yemediler bir daha almadım. Econature yavru kedi maması aldım bir ara hem büyükler hem yavrular sevdiler. 2 sene önce falan devamlı king alırdım en sevdikleri buydu. Artık enjoy alıyorum genelde bunu da severek yiyorlar. Aro deniyorum şimdi sevdiler ama enjoy yedikleri gibi yemiyorlar. Kediler için bu dediklerim. Bizim burda az köpek olduğu için köpeklere yemek artıkları ve kedi maması veriyorum.

Deniz579

Ben sokaktaki köpekler için trendline almıştım. Hangi köpeğe verdiysem yemedi ama sokak kedileri döktükten sonra gelip yediler . Belki trendline nin kedi mamasını sevebilirler.

BalliBadem

Pawpaw