Karışım Mama? ❤

Serkan007

Selam :)

Bazı arkadaşların tavsiyesiyle Pro Plan mamadan, N&D mamaya geçmeye karar verdim. (Kedim 7 aylık) Sizce aşağıdaki N&D tavuklu ve balıklı mamayı karıştırıp, kedimi bu şekilde beslemem mantıklı olur mu, yoksa sadece N&D tavuklu kitten mamayla mı besleyeyim?

(Balıklı olan "Kitten" değil.)

3 CEVAP

lwb

Bence sadece kittenla besleyin 1 yaşına kadar iki mama da birden ağır gelebilir

bademthecatt

Bencede tek mamayla besleyin biri tavuklu biri balıklı eğer iki mamayı da karıştıracaksanız tavukla tavuğu balıkla balığı karıştırmaya dikkat edin örneğin ndnin balıklısıyla matissenin balıklısı gibi

LIGHTNING

Şöyle düşünün siz balıkla tavuğu karıştırıp yer misiniz. Ben bir dönem kuzu balık, balık bıldırcın karıştırdım, tek verdiğim zaman daha iştahlı yediğini gözlemledim