Kedim Zor Nefes Alıyor

kahvehandis

Arkadaşlar merhaba. Kahve adında 1 buçuk yaşında kısır sarman dişi bir kedim var. Geceleri burnundan ıslık sesi çıkarak nefes alıyor 1 2 kez de nefes anlamayıp aniden nefes aldı. Diğer bir gece ise kafası sallandı birkaç saniye garip oldu sonra uyumaya devam etti. Veterinere götürdüm. Alerjik olabilir akciğerlerinde bir şey yok dedi. Avil ve ımmun zinc kullandım, bir de burun fısfosı. Ancak bazen yine zor nefes alıyor bu durum son 1 aydır var ben de çok endişeliyim sanki biraz zayıfladı gibi ama iştahı yerin de çok da oyuncu kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

surpriz

alerjik olabilir diye düşündürdü bana da. benim size tavsiyem ev içinde kokulu şeyler kullanmayın. bunlar mesela neler. oda parfümü, oda kokusu için kullanılan çubuklar vs., kokulu mumlar. kumunun da kokusuz olmasını tavsiye ederim. bunları yaptıktan sonra da takip edin bakalım yine devam ediyor mu

bademthecatt

Akciğerleri dolmuş olabilir röntgen çekildi mi? Hırıltılı da nefes alıyor mu

kahvehandis

Yok evde hiçbir şey kullanmıyorum. Ağır kokulu oje bile sürmeyi bıraktım. Ve temizlik malzemem vegan ya da sirkeli su kullanıyorum. Antihistaminik burun spreyi kullandım, ilaç da kullandık. Hemogram testi yaptırdım sonuçları çok iyi çıktı, ama bilmiyorum