Nd Mi Royal Canin Mi?

Esra12345

Yeni yavru kedim için hangi mamayı kullanmalıyım sizce ?

8 CEVAP

Gmzdlr

ND veya hils kullanabilirsin protein ve yağ oranı fazla içerisindeki tahıl oranı az olanları tercih etmeni öneririm ayrıca tavuklu olanlar fazla tüy dökmesine sebeb oluyor

bademthecatt

ND kullanabilirsiniz royal canin bağımlılık yapıyor hiç başlamayın o mamaya

surpriz

royal canin reklamı iyi ama içeriği hiç de iyi olmayan bir marka. ben hiç bulaşmadım. size de tavsiye etmem. proplan junior da öneririm. kısırlaştırılmış maması fiyat performans olarak sınıfta kalır fakat proplan junior bence iyi

Sselin1

N&d tavsiye ederim.

KediVelisi_

N&D içeriği temiz manalardan biri fiyat performans olarak güzel bir tercih olur

Esra12345

Hills in balıklı yavru kedi maması nasıl Peki ?

bademthecatt

Hills içeriğine göre çok pahalı bir mama n&d daha iyi ondan fiyatları da hemen hemen aynı sayılır

Hatekom86

Royal canin baby and mother kullaniyorum 6 aydir her hangi bir hastalik yada iştah problemi yasamadik ... wiskas tarzi uzak durun yeter nemli kuru mamalar en guzeli