Kedimde Sıfır Doyma Hissi Var Ve Sık Sık İshal Oluyor.

TugceOzer

Kilo kaybı da yok. Veteriner hekimler sürekli probiyotik takviyesi yapalım su mamayı alalım, Antibiyotik yapalım hatta bir de alerji olabilir alerji maması deneyelim diye deneme yanılma yöntemiyle tedavi sunuyor .
Kimse tahlil yapmak istemiyor hem maddi hem manevi anlamda yorucu bir hal almaya başladı.

Parazit baktırdık yok, ancak kan tahlili yaptırmak istiyorum . Başından böyle bir şey geçen var mı ?

2 CEVAP

Anonymus552223

Bir kedi vardi oyle bizde. Disardan ilk aldigimizda 1 ay boyunca ishal yapti, cok kotuydu,ama istahi yerinde ve hareketleri normaldi. Kuru mama haric hicbirsey vermedik 1 aydan sonra duzelmeye basladi. Suan bile kuru mama disinda bisey yedigi anda ishal oluyor.

zuise

Büyük ihtimal yaş veya sulu mama veriyorsanız ondan kaynaklanıyordur, arkadaşımın kediside ishal oluyordu ve 2-3 hafta yaş mama hiç vermedi sadece kuru mamayla besledi, birdaha ishal falan olmadı. Yaş mamayı haftada 1 veya 2 defa (ki çoğu kişi hiç vermiyor) verirseniz daha iyi olur. Birde diğer ihtimal belki üşütüyordur... Yinede çok ishal oluyor önlenmiyorsa bi veterinere götürün Allah korusun...