Ne Kadar Yemeli

adoniss007

kedim 7 aylık erkek ankara kedisi nd düşük tahıllı yaban mersinli mama kullanıyorum kısır değil günde ne kadar yemeli bayağı kilo aldı çünkü

3 CEVAP

ZehraBulutt

Kediniz kilosu × 20 gr, kilo verdirmeye çalışıyorsanız kilo × 15 gr

bademthecatt

Paketin arkasında kilosuna göre vermeniz gereken miktarlar yazıyor ona bakabilirsiniz veya vet.hekimize paketin fotoğrafını atarsanız ne kadar vermeniz gerektiğini size söyleyecektir

Hatekom86

8 aylik kedim goz karari koyuyordum obez olmasin diye 4 kg lik mama 80 gunde bitti yani gunde ortalama 50 gr yemis baska ek gida vermiyorum ve aylik veteriner kontrollerinde sagliginda sorun yok bu donemde 2.8 kg dan 3.3 kg cikti 2 ayda