Kedim Kızana Girdi

asgl35

Kızan dönemi bitene kadar kısırlaştırma yapamıyorum. Geceleri bizi geçtim apartman şikayet edecek diye onunla sabahlıyorum. Ona ne verebilirim biraz rahatlaması için çok üzülüyorum. Lütfen deneyimli olanlar bana bir yol önersin 4-5 günlük

1 CEVAP

Kevserhaksever

Bir yerde tuvalet kabinin yerini degistirin, mamasını öğün olarak verin o değişiklik ile uğraşırken vakit geçirir diye okumuştum. Birde sabah ve akşam mama verin sadece, akşam da iyice oynatın yorulsun sonra mama verin yiyip uyusun en azından birkaç saat rahat bir şekilde uyur belki.