Kedim Devamlı Uyuyor

Zehra78676

5 gün once sokaktan kedi sahiplendim. Iç dış parazit aşısını yaptırdık. Dun 3 kere kustu ve su an biraz ishal. Belki ishali yas mamadan kaynaklaniyor olabilir ama veterinere götürdüğümde parazit kaynaklidir bir sey olmaz dedi ve vitamin verdi. Ama kedim geldiginden beri hic kalkmadi arafa kafasini kaldiriyor sonra geri uyuyor. Yavru kedi. Uyumasi normal mi yoksa kendini kotu hissettiginden mi acaba

2 CEVAP

Bellasmom

Kedimi ilk sahiplendiğim günlerde ben de bu durumu yaşadım. Belki 10 gün sürekli uyudu. Veterinerimize sorduğumda yavru olduğu için normal dedi kedim de gayet sağlıklı olduğu için üzerinde durmadım. Sonra geçti zaten.

Zehra78676

Teşekkür ederim içim rahatladı:)