Köpeğimin Yeme Sorunu

BENU

Bu arada kopegım golden retrıver ısmı lında kopegıme 3 gun once bır yas mama almıstım ve ondan asla hıcbırsey yemedı agzına lokma bıle koymuyor su dahı ıcmıyor ve bu mamayı yedıkten 2 gun sonra gerceklestı ben bunu mamaya beglıyorum ama bılemıyorum fıkırlerınızı almak ısterım bu konuda.

                      CANIM LINDAM

4 CEVAP

BerkOtar

Köpeği nezaman aldın vede kaç aylık köpeği eğer yeni aldıysan köpeğin psikolojik sorunları olabilir eğer çok küçükse anne sütüne ihtiyacı olabilir

Alparslan88

Karnı şişmi peki ?

Köpeğini en yakın veterinere götürmeni öneririm midesinde bir rahatsızlık olmuş olabilir.

patkam

Bencede en doğru karar veteriner