Kedi Taşınırken Korkar Mı?

gokce99

arkadaşlar selam! yakın zamanda taşınacağız ve kedi sahipleneceğim.(yavru) acaba korkar veya bizden uzaklaşır mı? bilenler cvp yazsın:)

1 CEVAP

Hatekom86

Kucuk bir kedi ise 3 aylikdan yere yakin yurume koselere kacma siz yanindan ayrildiginizda ortaya cikma gibi durumlar olur hatta sikistirirsaniz kumu harici bir yere ihtiyaclarini bile yapar bence acele etmeyin tasinin duzeniniz otursun mama su ve kum kabini ayarlayin huzurlu bir ortama 2 gunde adapte olur