Pireler

Esracannn

Elma sirkesi pireler uzerinde ercekten etkili mi?

6 CEVAP

iameceevans

Ben kedimi ilk sahiplendiğimde 2 haftalıktı ve ilacı bünyesi kaldıramadığı için parfüm şişesine elma sirkesi koydum yüzüne gelmeyecek şekilde üzerine sıkıp ovalayıp 10 dakika bekledim ve bebek şampuanı ile yıkadım pire kalmadı şuan 4 aylık bir yaramaz oğlan tertemiz :)

bademthecatt

Veterinere götürüp etkili bir dış parazit damlası yaptırabilirsiniz

bademthecatt

Sirkenin pireler üzerinde etkili olduğunu düşünmüyorum bazı dış parazit damlaları bile etki etmiyor çünkü

Esracannn

E peki ne yapmak lazim ?

Esracannn

Yaptirdim zaten.Ama bir bakayim ddm tuylerinin arasina 1 tane gordum

zuise

Ölü bulduysanız sıkıntı yok dökmesi çok normal fakat canlı bulduysanız dedikleri gibi etkisiz yapmış olabilirler. Ama bence bu tür sorunları doğal çözümden çok iyi bir veterinere götürüp çözmelisiniz.