Kedi Kumu Kokusu Sorunu??

Ben clear cat den başka kum kullanmadım dolayisiyla karsilastirma yapamiyorum kokuyu daha cok engellemenin bir yolu veya onerebilrceginiz bir marka var mi?

2 CEVAP

funda1923

VanCat aktif karbon guzel. Ama tozutuyor. Sanırım aktif karbon iceren kumlar hep tozutuyor. Icine karbonat koyarsaniz birkac paket epey faydasi oluyor. Aktardan açık alirsaniz daha bereketli olur.

pinarcaya

Ever clean ve tigerino canada koku ve topaklanma konusunda en begendigim 2 kum markasi. Sadece fiyatlari biraz fazla fakat guzel topaklandiklari icin cabuk kirlenmiyorlar. Bu yuzden 1 paketi digerlerine gore daha uzun sure kullanabilirsiniz.