Mantarı Geçmişti Fakat Pati Tüyleri Tekrar Dökülüyor

efegngr

kedimin mantarı geçmişti ve patisindeki tüyler çoğalmıştı fakat tekrardan dökülmeye ve kızarmaya başladı eczanede insanlar için kullanılan mantar şampuanı ile yıkasak sorun olur mu

1 CEVAP

bademthecatt

Önümüz kış sürekli yıkarsanız hasta olur ve ketoral gibi şampuanlar benim egzamama bile iyi gelmezken mantarı geçireceğini hiç sanmıyorum ben size crystalin ve fungasole sprey tavsiye ederim veteriner kliniklerinden alabilirsiniz iki mantarlı kedi tedavi ettim lütfen aşılara boşuna para vermeyin mantar tekrarlıyor hemde birsürü paranız boşa gidiyor dediklerimi deneyin iki sprey 90₺ Bursada veya ecosin tablet deneyin araştırıp oda kesin çözüm tek tablet pahalı ama kesin çözüm sağlar ecosin instagram hesaplarına bakabilirsiniz