Tavuğa Alerjileri Var Mama Önerisi?

Deniz579

Yavru Kedilerimden birinin tavuğa alerjisi varmış. Bana çok yüksek fiyatı olmayan içinde az da olsa tahılı olan ve tavuksuz mama önerisi yapabilir misiniz? 10 kilo ve üzeri değilde 5 kilo ve altı olursa çok sevinirim

2 CEVAP

Deniz579

ND Acana orijen fiyat olarak yüksek kalıyor taşınma durumum olduğunu için maddi yönden çok sıkıştım

Sselin1

Tam istediginiz gibi mama bulmaniz zor. Tavuk icermeyen mama pek yok. En mantikli n&d düşük tahilli 5 kilosu 180 lira. Uygun fiyatli olarak Felicia mama var icerigi cok iyi degil ama tavuk icermiyor bununda hesapli olmasi icin buyuk paketini almaniz lazim o da 12 kilo malesef. Orta boy yok. Yine benzer icerikli pro choice somonlu var 2 kilosunu 50 liraya bulabilirsiniz. Felcianin kucuk boyuna gore daha hesapli.