Size Soruyorum Siz Hangi Kopegi Seviyosunuz Bana Soyleyin

Mavimaske

Anket

Söko
(4 oy)
Alman kurdu
(3 oy)
Rotwiler
(2 oy)
Border colie
(1 oy)
Toplam (10 oy)

Irklar arasında veya söko olabilir en sevdiniz kopek cinsi

2 CEVAP

TATA4242

Alman kurdu,golden gibi cana yakın ve kolaylıkla eğitilebilen ve koruma iç güdüsü,bağlılığı gibi evde beslenebilen başka bir köpek tanımam.Şimdi kangal akbaş vs.demekde gelir içimden ama onlar için tarla lazım :)mecaz bir yana,en azından oda olmasa büyük bir bahçe ve alan lazım.

TATA4242

Diğer küçük veya büyük cinsleride söylebilirim lakin,aklıma aile,bağ vs.gelince bunlar en iyileri.Tabii ki rotw.da çok iyi bir köpek,bir bekçi,sadık vs.ama bir alman kurdu değil.