Smokin Kedisinin Yanına Persian Kedisi Alınır Mı?

zuise

Ben kedimin yanına ailem çok istediği için Persian kedisi almayı düşünüyorum. Benim kedim 2.5 aylık dişi Smokin kedisi yani sokaktan sahiplendim, aşırı oyuncu bir kedi. Persian araştırdığıma göre tam zıttı sakin bir kedi, kucak hayvanı. Kendi kedim yeni gelen kediye alışır mı henüz yavru zaten, veya bu zıtlık aralarında problem çıkarır mı? Yardımcı olursanız sevinirim...

4 CEVAP

surpriz

aileniz ikinci bir kediyi istediği için ne kadar şanslısınız :) şimdiden hayırlı olsun

Siyammm

Merak etmeyin smokin persianı oyun oynamıyor diye dövmez tavsiyem erkek alın zamanı gelince kısırlaştırın cinsiyet zıt olursa daha iyi anlaşırlar

Siyammm

Hakikaten 2. Kedi isteyen aile çok şanslısınız

ZehraBulutt

Kedileriniz karakter olarak benzeseler daha iyi olur bence. Biri oynamak isteyecek öbürü rahat bırak beni diyecek. İkisi de oyuncu olursalar evde at koştururlar hiç canları sıkılmaz sizin de onlarla fazla oynamanıza gerek kalmaz zaten enerjilerini atmış olurlar.