Kedim Uyumuyor, Çok Hızlı Hareket Ediyor Ne Yapacağım?

zuhaldd3

Kedim 2 gündür hiç uyumuyor, kuyruğunu yerde sürüyor neredeyse 3-4 adım atıp oturuyor. Sürekli etrafına bakıyor, saniyeler içinde çok hızlı hareket ediyor. Göz bebekleri kocaman bir türlü düzelmiyor. miyavlaması da bir garip sanki ağlıyor gibi ve sesi daha kalın çıkıyor. Bugün veteriner ateşinin olduğunu söyledi sakinleştirici ve ateş düşürücü yapıldı sabah ama hala en ufak düzelme yok. İştahında da problemi yok. Neyi var anlamıyorum, ne yapmam gerek sizce?

3 CEVAP

mmuratyilmazz

Kan tahlili yaptirmaniz gerekiyor.

ZehraBulutt

Korkmasına sebep olabilecek bir durum ya da bir şey var mı? Anlattıklarınızdan çok tedirgin olduğunu hissettim.

Siyammm

Veteriner sadece ateşi varmı dedi başka birsey demedimi?