Kedi Gençlik Hastalığı

Merhabalar kedim 3 gundur bu hastalikla mucadele ediyor. Dün gece solunumu durdu veteriner hekim geri döndürdü cok güclü savasıyor benim kızım veterinerde kalıyor bu 3. Gunu genellikle ilk 12 saat icinde yakalananlar oluyormus kritik surec hakkinda bilgisi olan bilgilendirme yaparsa cok mesut olurum

12 CEVAP

Tdemiroz

Biz 5 ay önce atlattık gençlik hastalığını. Veterinerimiz bağışıklığı çok düşük büyük ihtimalle yaşamaz dedi, kahrolduk. Şu an Allah'a şükür iyiyiz. Veterinerin tavsiyesiyle bağışıklığımızı güçlendirecek takviyeler kullanıyoruz.. Çok zorlu bir süreç, çok geçmiş olsun. Umarım güzel haberlerinizi alırız.

Insallah cok zorlu bir surec dun gece gitti geldo guzel kizim az oncede kakasını da biraz normal yapmis bu haber cok sevindirdi 3. Gunu tedavide dayanicak insallaj

Teşekkür ederim herkese cok zormuş gerçekten

Derya6182

Bir arkadaşın kedisi malesef bu hastalıktan öldü. Umarım sizinki kurtulur. Çok üzgünüm

Kaybettik

lwb

Forumu takip ediyordum,çok üzüldüm...

ugurkoker

Melek oldu,başınız sağolsun :(

Tdemiroz

Başınız sağolsun çok üzüldüm :(

Lorinloris

Başınız sağolsun ya ama melek oldu ve şimdi mutlu yani üzülmeyin lütfen

Kontesiim

Çok üzüldüm çok zor bi durum :(

eozgeu

ben de tam ümidiniz kaybetmeyin diyecektim ama kaybetmişsiniz inanın çok üzüldüm. çok zor bir durum biz de 1 ay önce atlattık sizi az da olsa anlıyorum. lanet bir hastalık 3 gün çok iyi direnmiş çok güçlüymüş meleğiniz.

Ilk buldugumda trabzonda köy de buldum ankaraya getirdim tahmini 30 gunluk falandi hic anne sutu alamamis cok iyi baktik ailecek tedavisinde de elimizden gelen herseyi yaptık ama meleğim malesef dayanamadı ailecek perişan olduk