Çok Su Tüketimi

ecemcal

Kedim gelip gidip sürekli su içiyor. Kimileri iyi bir şey diyor kimileri kötü bilgisi olan var mı

5 CEVAP

surpriz

çok çok çok iyi bir şey su ne kilo yapar ne de başka bir şey. fazlası da idrarla atılır. endişelenmeyin

ZehraBulutt

Günde ne kadar içiyor tahmini? Aşırı su içmesi normal değil tabi ki de. Diyabet gibi rahatsızlıklarda su tüketimi artar. Maması çok tuzlu olduğu için de susuyor olabilir, hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Sselin1

Genel olarak iyi bir durum ama normalden fazla icmesi bir hastaligin belirtisi olabilir. Şeker hastaligi ya da böbrek problemi gibi. Veya mamasi cok tuzlu olabilir. Kedinizi iyice gozlemleyin olumsuz belirtiler görürseniz veterinere gitmekte fayda var

ZehraBulutt

Mamanız iyiymiş, 400 ml çok aşırı sayılmaz, çok koşturuyorsa susuyordur.

ecemcal

Nd az tahıll tavuk nar kullanıyorum. 1 yaşına yeni girdi enerjisi çok fazla. 400 ml civarı içiyordur