Hapşırık

Eeoner

Merhaba
Kedimde küçüklüğünden beri bi hapşırma var insan gibi de öksürüyor arada. İmkanımız olmadığı için vete götüremedik. Beledye alerjisi olabilceğini söyledi. Hapşırdığında da felaket şekilde sümüğü akıyor yoğun kıvamda ve yiyor onu ben daha burnundan alamadan

6 CEVAP

Siyammm

Kardeşim kız bilmiyomu vete gitmesi gerektiğini yardımcı olmıcaksan yazma belki tecrübesi olan vardır sırf boş yapmayın. Hastalık durumlarında hepipet sitesine yazın veterinerler cevp yazıyor

Ayseenur10

Eeoner En azından aşı için gittiği bi zamanda veterinere sorabilirsiniz durumu en doğru bilgiyi o verecektir

ardaferda

Bir şekilde veterinere götürmenizi tavsiye ederim.Buradan kimse tehşis koyamaz

Eeoner

Teşekkürler

Ayseenur10

İnsanlar ne zaman ne yazıp yazmayacaklarını sana soracak değiller, sen haddini bilmek zorundasın ama

Eeoner

Şu platformda da laf yetiştiriyorsunuz ya birbirinze Pes