Köpeğim Kustu

yarengenc

bugun aksam 10 11 gibi disari ciktik yanimizda oturdu eve geldikten yarim saat sonra da kustu disaridayken usuttugu icin ya da belki sabah parka gittimizde sagda solda agzina aldigi seylerden dolayi kusmus olabilecegini dusundum ama onun disinda nesesi cok yerindeydi kustuktan sonra yatmaya basladi neden olmus olabilir veya onu daha iyi hissettirmek icin ne yapabilirim

2 CEVAP

cevizayaz

Şikayetleriniz ne kadar süre ile devam ediyor o önemli. Siz bile kustuktan sonra keyfiniz kaçar biraz uzanmak dinlenmek istersiniz böyle bir şey olabilir ancak bu süreç ertesi gün ya da iki gün içinde geçmezse veterinere götürmeniz gerekli. eğlendirmek için onun sevdiği şeyleri siz bilirsiniz en çok ne yapmayı severse onu yapmayı deneyin bence. Sağlıkla kalın

yarengenc

cevabiniz icin tesekkur ederim tekrardan ayni sorunu yasamadik umarim bir daha da yasamayiz :)