Yardım!!

Arya12

Arkadaşlar benim bir kedim var ve onu çok seviyorum ama çok fazla tüy döküyor ne yapmalıyım annem kedimin tüylerinden rahatsız oluyor onu sahiplendirmemi istiyor ama ben onu çok seviyorum kimseye vermek istemiyorum tüyleri nasıl daha az dökülür elimle okşadığımda elim bir ton tüy doluyor

4 CEVAP

patkam

özel kedi tarakları var.....petlebinin kedi bakım ürünlerine bakın....haftada 3 kez tarayın.....nisan ve mayıs aylarında tüm kedilerde görülür......geçici durum.....ve de kaliteli mama mutlaka verin

kedici_123

tavuklu mama kullanmayın,yaz geldiği için tüylerini değiştiriyor ve çok sık tarayın

Gsima

b12 vitamin takviyesi yapılması gerekir bir veterinere götürün

Tarcinn

Bende birkaç haftadır furminator tarak kullanıyorum gerçekten dökülen tüyler için çok etkili, tavsiye ediyorum.