Kedim Kötü Kokuyor

Zehra78676

1 hafta önce sokaktan yavru kedi sahiplendim. Son günlerde kedim iyice kötü kokmaya başladı. Ishal çıkıyor bir de. 4 gündür whiskas in yas mamasini veriyorduk. 2 gun once kuru mamaya gectik. Sizce neden kokuyor olabilir. Nasıl giderebilirim yardimci olur musunuz

8 CEVAP

iameceevans

Whiskasın yaş maması çok zararlı zaten onu kullanmanız kokuya sebep olur. İç dış parazit aşılarını yaptırırsanız ishal olmaz ve bütçenize göre uygun kuru mamaya geçmenizi öneririm whiskası kullanmanızı önermem

Kontesiim

Mama markanizi değistirin bence bütcenize uygun daha iyi içerikli bir mama kullanabilirsiniz bütceniz neyse ona göre bi araştirma yapin derim :)

Bellasmom

Kedinizi ilk sahiplendiğiniz zaman yıkadınız mı ? Sonuçta sokaktaydı koku olabilir. Yıkadıysanız hala kokuyor diyorsanız sirkeli suyla ıslatılmış bir bezle kedinizi silebilirsiniz hem kokuyu giderir hem hijyen sağlar.

Zehra78676

Iç diş parazitini yaptirdik hatta baya parazit atiyor vücudu her anlamda. Yavru kedi oldugu icin daha kendini cok fazla temizlemiyor ondan kaynaklaniyor olabilir mi

Kontesiim

Whiskas çok vasat bir marka imkaniniz varsa başka bir yaş mamaya gecmenizi öneririm kuru mama olarak ne kullaniyorsunuz

Kontesiim

Whiskas çok vasat bir marka imkaniniz varsa başka bir yaş mamaya gecmenizi öneririm kuru mama olarak ne kullaniyorsunuz

Zehra78676

Küçük paket aldim yine ayni markayı. Ama önerdiğiniz varsa baska alayım

Zehra78676

Ilk geldiginde bizden cok korkuyordu. Cikmaya basladuliginda da cok zararlı oldugu soylendi islak mendille sildik ama o baya bi yalandı. Cesaret de edemedik açıkçası. Baktim su an kokmuyor gibi sanirim. Yine de sirkeli suyu bir deneyeyim zarari olmaz herhalde degil mi