İç Parazit Şurubu Ve Vitamin Şurubu Aynı Anda İçirilir Mi

Mizmizkedii

Kedimin iç paraziti varmış veterinere götüremem bir sürü kedisi olan biri eczaneden andazol şurup al onu içir dedi bir de bağışıklığı düşmesin polivit şurup içir dedi bu ikisini aynı gün içirsem kedime ağır gelir mi kedim köyde kalıyor o yüzden yanına haftada bir gidiyorum

7 CEVAP

Sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum ben.

bademthecatt

Aynı gün bir sıkıntı olmaz ama arka arkaya içirecekseniz arasında bir 5 dk felan olsun bence

eozgeu

en azından bir veterineri arayıp sorun çocuğunuzun yaşına göre kaç cc verilecek hem de beraber verilir mi öğrenin. durumunuzu anlatırsanız yardımcı olurlar.

ardaferda

Bence veterinere danışmadan içirmeyin tehlikeli olabilir

Catloveerr

İç parazit ilacını hap şeklinde alabilirsiniz. Ben 10 liraya alıyorum

Mizmizkedii

Burda veteriner yok en yakın ilçedeki veteriner kedi köpekten hiç anlamıyor sadece büyükbaş hayvandan anlıyor güvenemiyorum

Mizmizkedii

Geçen pazar gittiğimizde 3 cc andazol içirdim bu hafta gittiğimizde de 2 cc polivit içiricem ama içirirken çok zorlandım hep tepindi