Yavru Kedicik Ve Yoğurt

kedilikizzz

Merhaba arkadaşlar. 1 buçuk aylık bir kedim var kuru mama ile besleniyor. Ben yoğurt yerken o da yemek için deliriyor. Yemesinde bir sakınca var mı ? Sakınca yoksa günde ne kadar verebilirim ?

5 CEVAP

kedilikizzz

hepinize teşekkürler :)

patkam

bende veriyorum.....fakat küçüğü yiyor büyüğü yemedi hiç.....

Yoğurt kediler için çok besleyici bir besindir, kedim yavruyken veterinerimiz tavsiye etmişti. Ben haftada bir - iki yemek kaşığı veriyorum

Gsima

Günde bir yemek kaşığı kadar verebilirsin ayrıca kefirde verebilsin bunlar sütten daha iyi

Badems

Ben de kedime yoğurt yediriyorum, bazen kendini alamayıp meyveli yoğurt bile yediği oluyor. Veterinere sormuştum, hiçbir zararı olmadığını hatta onlar için iyi olduğunu söylemişti.