Lütfen Yardım Edin Acill

Melsaaa

Kedim 8.aylık ve hiç ciftlesmedi bir haftadır kızgınlık döneminde ve iki tane memesi şiş çok fazla sis değil ama dokunulduğunda şişkinlik ele geliyor ne yapmam gerek tümör değildir dimi hormonal bozukluk olabilir mi yardım edin

2 CEVAP

lwb

En kötü ihtimal maalesef tümör olabilir, burdan kimse yardım edemez bu duruma,hekim teşhisi lazım size muhakkak,normal bir durum değil çünkü

HilalAres

siz çiftleşmedi sanarsınz ama doğumu yakn olduğu için şişmiştir