Kızgınlıkta Erkek Kedinin Kısırlaştırılır Mı?

cavdartarlasi

Arkadaşlar kızgınlık dönemi içinde dişi kedilerin kısırlaştırılması bildiğimiz gibi sakıncalı, fakat erkek kedi için aynı durum geçerli mi? Kızgınlık döneminde kısırlaştırılabilir mi erkek kedi.

5 CEVAP

lwb

Erkek kediler genelde her zaman kızgınlar
Bir sorun olmaz diye biliyorum geçende de böyle bi soru açılmıştı,sıkıntı olmadığı yazıyordu

Hayır birşey olmaz. Benim kedim kizginliktayken kisirlasti 1 sene olacak hiçbir sorun yok

bademthecatt

Benim kedimde kızgınlıkta kısırlaştırıldı hemde dişiydi bir problem olmadı

TATA4242

Sorun olmaz lakin,saldırganlık gösterebilmesi açısından,uzmanlarca kızgınlık dönemi sonrası yapılması tavsiye edilir.

cavdartarlasi

Teşekkürler