Lösemi Aşısı Lütfen Yardımcı Olun

Mmeliinndaa

Merhaba kedim 5 aylık doktorumuz lösemi aşısını yaptı üç hafta arayla iki kere fakat internette zararları olduğunu gördüm test falanda yapılmadı ama bir sorun olsa üç hafta önceki aşısınfa belli olurdu değil mi lütfen yardımcı olun

2 CEVAP

lwb

Evet bir sorun olsaydı çoktan ortaya çıkardı, dışarı çıkmayan,çiftleşmicek kedinizde her sene yaptırmanıza gerek yok

Mmeliinndaa

Sanırım kedimin ağzının içi beyazlaşıyormuş aşıdan sonra bir şey olursa ama nasıl bir beyazlaşmak anlayamadığım için belirleyemiyorım