Acill Kedim Perdeye Tırmanıyor

Siyammm

Annem kedimi seviyor ama benim olay cıkarıcağımı bilmese sahiplendirelim dicek,
annem özellikle evdeki herkes rahatsız bide almayı çalışırken tırnaklarıyla iyice tutunuyor delik deşik yaptı tülü. Yaşayan çözüm bulan fikri olan yardım etsin lütfen.

3 CEVAP

lwb

İkinci kediyi sahiplenmekle alakalı forumunuz vardı,aileniz bir kediye zor tahammül ediyorken ikinci bir kedi düşünmeye ara verin lütfen.
Yapabileceğiniz tek şey düzenli olarak sivri tırnak uçlarını kesmek, başka yapabileceğiniz bir şey yok malesef, bizim evde de nasır kilim ve mutfak koltukları paramparça oldu,aynı zamanda da tülün yetişebileceği kısımları delik deşik, kediyi kedilikten vazgeçiremiyoruz...

Siyammm

evdekilere sormadan yazmadım 2. Kedi olayını sadece bu soruna çözüm bulmak gerek

suleren

Bizim kedimiz de aynı şekildeydi, babamdan biraz korkuyordu ses tonundan kaynaklı. Babam hayır, şşt diyip kızıyordu sürekli o şekilde vazgeçirdik.