Kedim Yemek Yemiyor

Glbrt

Merhaba yaklaşık 3 gündür kedim kuru yaş fark etmeksizin hiçbir mamayı yemiyor. Veteriner günde iki defa şırıngayla mama yediriyor ve vitamin, antibiyotik iğneleri yapıyor sürekli. Enfeksiyon kapmış olabilir diyor. Çok halsiz degil arada yine oyun oynuyor ama asla kendi istegiyle yemek yemiyor. Bir tavsiyeniz var mıdır ya da baska bir veterinerle daha görüsmeli miyim?

2 CEVAP

eozgeu

başka veterinere götürün hemen 3 gün yemek yememesi hiç normal değil. kan tahlili yaptırtın. enfeksiyon kapmış mı kapmamış mı kan tahlilinden anlar. ağzında yara var mı kontrol edin belki boğazları şişmiştir bunlar en iyi ihtimaller ama veterinerin bunlara baktığını düşünüyorum yani inşallah bakmıştır.

Glbrt

Merhaba yorumunuz icin tesekkur ederim. Corona virusu pozitif cikti dedi test yaptiktan sonra ama anladigim kadariyls bircok kedi de varmis bu virus. Bugun serum takti yarin da serum icin cagirdi. Immun 44 diye bir ilac icirmeye basladik bugun. Serumdan sonra biraz kendine geldi yemek yemeye basladi. Umarim iyilesir hemen.