Kedim Üşür Mü?

deadlysept

Evimde sürekli kombi yakamıyorum yaksam da maximum 22 derece oluyor evim. İnternette en ideal sıcaklığın 19-23 derece olduğunu okumuştum ama içim el vermiyor. 2 aylık kedim üşür mü?

5 CEVAP

KediVelisi_

Uyuduğu yere bir battaniye altına da sıcak cam şişeyle su koyabilirsiniz kaynar olmasın tabi henüz küçük olduğu için sıcaklık ister benim kuzum da geldiğinde 2 aylıktı hep koynuma giriyordu ve peteğin üstüne polar koymuştum onun üstünde uyuyordu.

ZehraBulutt

Kulaklarının ve burnunun soğuk olup olmamasından anlayabilirsiniz üşüyüp üşümediğini.

lwb

Gün içinde cereyanda kalmamasına dikkat edin, cam kenarlarından daha uzak bir yere ona yuva yaparak biraz alanını kısıtlayabilirsiniz gezeceği.
Yaptığınız yerin/yatağın altına sıcak su torbası koyabilirsiniz.
Çok üşümediği sürece büyüdükçe vücudu evdeki sıcaklığa alışacaktır zaten

BalliBadem

Ankara dayım ve ayaz baya bizim ev yanıyo ama hava soğuduğunda geceleri kıyafet giydiriyorum ince bebek giysisini ona göre daralttım

deadlysept

Gün içinde ne yapmamı önerirsiniz?