Hangi Kısırlaştırılmış Mama

Sibelcakil

9 aylık erkek kedim için hangi kısırlaştırılmış mamayı önerirsiniz? Kitten da yok sanırım hepsi adulttan başlıyor bu da kafamı karıştırıyor.

4 CEVAP

bademthecatt

Advancenin kısırlaştırılmış yavru kediler için olan maması var isterseniz ona bakabilirsin veya matisse kısırlaştırılmış mama olabilir bu ay aldım ben taneleri oldukça küçük rahatlıkla yiyebilir diye düşünüyorum yanlış hatırlamıyorsam N&Dninde taneleri küçüktü

Sibelcakil

Çok teşekkürler. N&D nin veterinerlerde satılan bir maması da varmış veterinerimiz onu da önerdi.

bademthecatt

Evet N&D çok iyi bir marka veterinerinizin önerisini dinleyin :)

TATA4242

Tam olarak Nd yazmaya geldim.Veterinerinde önermesi çok hoşuma gitti.İyi bir tavsiye.