Kedim Dünden Beri Hızlı Ve Zor Nefes Alıyor!! :(

gamzetekeli

dün akşam babam kedime çiğ balık vermiş, kedimi de tanıyorum midesi hassas. yediğinden beri saatlerce uyudu arka ayakları denge kuramıyor ve nefes alırken karnı şişip iniyor. çok halsiz kambur duruyor. az sonra veterinere götüreceğim ama böyle bi durumla karşılaşan oldu mu daha önce? :(

2 CEVAP

eozgeu

hazmedememiş olabilir. Çiğ besinler parazit yapar vermeyin bir daha tembihleyin evdekileri. benim kedim de haşlanmış tavuk yediğinde öyle oluyordu 5 6 saat sonra olduğu gibi kusuyordu. karnı şiş ve sertse karnını üzerine yatıyorsa gaz sancısı çekiyordur hazmedemediğinden. ama yine de veterinere gitmekte yarar var. geçmiş olsun.

gamzetekeli

merhaba cevabinizi yeni goruyorum, hindu fume vermistik gunler once hazmedememis. midesinde kurumus ve kuflenmis, oksururken cikartti. cok sukur simdi cok iyi