Kedimle Yolculuk...

aechan

Gelecek hafta şehir dışına tatile gideceğim giderken kedimide götüreceğim ama bu onun ilk yolculuğu olacak yolculuğu nasıl tepki verecek bilemiyorum. huysuzlanma veya çok miyavlaması durumlarında nasıl davranmalı ve nasıl hareket etmeliyim ( yolculuk trenle olacak) şimdiden teşekkürler..

4 CEVAP

Bcanaydn

Kaç aylık kediniz. Ben sürekli kedimle yolculuk yapıyorum ilk iki sefer sürekli miyavlar kafesinden çıkmak isterdi ama o zamanlar da küçüktü 3 4 aylık falandı ama şu son zamanlar da yaptığım araba yada kısa mesafede dolmuş olsun asla sorun olmuyor hatta geçen hafta uçak yolculuğu bile yaptık alışma süresi ve kedinin karekteri olan bi durum kafes sepet hangisini kullanıyorsanız içine onun kokusu sinmiş eşyayı koymanızı tavsiye ederim benim ki sürekli küçük bi yastığın üstüne yatardı ben onu koymuştum

Kediperi

Onun sevdigi bir oyuncagi da kabina koyabilirsiniz :) ara sira konusun bu onu biraz sakinlestirir

aechan

kedim 4 aylık galiba biraz zorlanacağız ama olsun önerilerinizi dikkatte alacağım teşekkür ederim :)

aechan

teşekkür ederim:)