Son Kullanma Tarihi Yaklaşan Mama

scepter23

İyi günler arkadaşlar yeni kedi sahiplendiğimiz için fazla bilmiyorum yardımınız lazım 2.5 aylık bi smokin kedimiz var proplan kedi maması tavsiye etti vetimiz ünlü bi alıl veriş sitesinde 3 kg aldım ben evde yoktum bugün kargo gelmiş son kullanma tarihi 03-2020 küçük kardeşim de hemen açmış mama kabına dökmüş kullanmalımıyım mamayı çok kararsız kaldım iade şansımızda kalmadı.

3 CEVAP

Anonymus552223

3 kg biter o zaman kadar sıkınti olmaz

bademthecatt

3 kgyi o zamana kadar tüketirsiniz sorun olmaz hangi siteden aldınız mama alışverişi yapmadan önce mutlaka satıcıya veya siteye mesaj atıp skt sormanız gerekiyor aklınızda bulunsun 3 kg mama iki ayda bitiyor en geç

scepter23

***den aldım sokakta ki yavrular için enjoy kedi maması var arabanın bagajında eğer bitime kadar çok kalırsa karıştırırım