Kedim Çok Hasta

Semiha3737

Merhaba kedim kanlı kaka yapıyordu ve aşırı titremesi vardı veterinere götürdük anal kesesini temizledi daha sonra da bana 3 gün devam etmem için antibiyotik verdi anal kese tedavisinde basarili olduk ama titremesi geçmedi daha kotu oldu kedimde arka ayaklarında güç kaybı var kendini yalarken bile zorlanıyor sonra birden yürürken sendeleyip düşüyor iştah kaybı da var isal oldu birde sizce ne olabilir fib den şüpheleniyorum ben

6 CEVAP

Kediniz nasıl oldu düzeldi mi?

Semiha3737

Evet çok şükür düzeldi

Nala00

Yasadığınız yerde olan baska bir veterinere hatta en iyi veterinere götürün bence detaylı test yapılması gerek yavrucağıza

Semiha3737

Fibe benziyor mu sizce

Anonymus552223

Hersey fipe benziyor ilk baktiginda cunku bir suru farkli belirtisi var, kendinizi korkutmayin bence hemen.

Semiha3737

İnşallah dediğiniz gibidir