Arkadaşlar Kedimi Yeni Sahiplendim Ve Hasta. Ilık Süt Verdim Ama İçmiyor Yemek Yemiyor, Ne Yapmalıyı

Burakgkgzz

Kedi mi arkadaşım bir arabanın motoruna girmeye çalışırken bulmuş. Bir gözünde parazit var. Veteriner 15-20 gün evde bakılması lazım demiş ve göz damlası vermiş. Kediyi ben aldım. Eve daha yeni getirdim. Yerini kalorifer peteğinin yanına hazırladım. Ilık süt verdim ama ondan hiç içmedi. Gözleri açık öylece duruyor. Alışması için ne yapmalıyım. Lütfen yardım eder misiniz? Öğrenciyim ve veterinerlerde çok ücret alıyor. Lütfen yardım edin.

2 CEVAP

iameceevans

Belediyenin veterinerliklerine danışabilirsiniz. Ücret almazlar sokakta buldum derseniz. Süt vermenizi önermem çünkü parazit yapar ve hasta olur. Kuru mama veya yaş mama verebilirsiniz

Siyammm

Şimdilik soğan sarımsak tuz olmayan ev yemeği verin imkânınız yoksa
Ara sıra yanına gidip sevin