Eve Gelen İkinci Kedi

Dilaratopal

Evde zaten bir kedim vardı sokakta gördüğüm hasta bir kediyi daha eve aldım nasıl alıştırmam gerekiyor nasıl tanıştırmam gerekiyor ikisini?

9 CEVAP

Kontesiim

Veterinerde muayene ettirin iç diş parazitlerinide yaptirin öyle kaynaştirin evdeki kedinizle bence :) her ikisi içinde daha sağlikli olur ama önce 3 4 gün kokularina alişma firsati taniyin inşallah iyi anlaşirlar

Siyammm

İyileşinceye kadar tanıştırmayın sonrq 3-4 gün kokulara alışıp ardından tanıştırabilirsiniz ikisi de erkekse sıkıntı çıkabilir

Siyammm

İyileşinceye kadar tanıştırmayın sonrq 3-4 gün kokulara alışıp ardından tanıştırabilirsiniz ikisi de erkekse sıkıntı çıkabilir

Dilaratopal

Biri bugün kısırlaştırıldı. Evdekinin aşıları var ama yeni gelenin haliyle yok herhangi hastalık bulaştırma gibi bir durum olabilir mi acaba kafam çok karıştı

Siyammm

Grip fln bulaşabilir heralde durumumuz varsa onunda aşısını yaptırın vete gôtürün

Deniz579

Aşısı olsa da bulaşabilir aşılar koruma sağlar fakat %100 bir koruma sağlamaz. Kedi iyileştiren sonra kaynaştırmaya çalışmanızı öneririm. Kedideki Hastalık geçtiğinde viral olsun ya da olmasın bulunduğu yeri iyice dezenfekte edin. Ki böylece sağlıklı kediniz de o duruma düşmesin.

Dilaratopal

Hasta demem şey köpek saldırmış yaralanmış dikiş atıldı öyle bir hastalık

Dilaratopal

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için☺️

Dilaratopal

Ayy inşallahhhh ya