Kedim Sürekli Miyavlıyor Keyfi Yok Oyun Oynamıyor Eskisi Gibi

Siyah bombay kedim var. Normalde asla yerinde durmaz koşar tırmanır oraya buraya evin içinde ama son zamanlarda sabahları ve gece ailecek yatma saatinde sürekli acı bir şekilde miyavlamaya başlıyor. Yemesini soracak olursanız yiyor fakat eskisi kadar yemiyor. Sabah 5 civarı miyavlıyor uyandırıyor herkesi
Bazen dışarı da çıkarıyorum bahçemizde kediler var yan binadaki komşular hep bakıyorlar besliyorlar bizde bakıyoruz onlara ara sıra belki kızana girmiştir diye indiriyorum aşağıya başında bekliyorum öyle oturuyor diğer kedilere tıslıyor eve gidelim dediğimde bana da tıslıyor hatta ne yapacağımı bilmiyorum artık
Ben acaba bi hastalığı falan mı var diye şüphelendim ama bilemedim sitede kediler hakkında gerçekten bilgili birileri bana yardım ederse çok sevinirim artık gerçekten hem yavrumuza hem bize eziyet oluyor.
(Kedim 9 aylık erkek)

1 CEVAP

Utkan92

Veterinere danışsan daha sağlıklı olur psikolojisi bozulmuş olabilir sakinleştirici vitaminler falan var onlardan alabilirsin veteriner de onun aşısıda var