Kedimi 2Hafta Önce Kısırlastırdık

Mrtkaytan

Kedim 6. Aydan 7.aya gircek kısırlaştırma sonrası oldukça tüy dökmeye başladı bunun sebebi ne olabılır ( cins:İran kedisi uzun tüylü)

4 CEVAP

ZehraBulutt

Ameliyat sürecinde yaşadığı stresten olabilir.

Mrtkaytan

Stres kaynaklı çok agresif oldu zaten sakinleştirici veriyoruz, bide diyorum artık bebeklik tüyleri dökülüyor yerine yetişkin tüyleri çıkıp dökülüyor, çünkü dökülenler kalın ve uzun tüyler.. teşekkür ederim

Anonymus552223

Kucukken cok tuy dokmuyorlar, buyuyunce daha fazlalasiyor kisirlastirmayla alakasi yok bence

ZehraBulutt

Kışları kedilerin kürkü daha kalın yazın daha seyrek olur.