Kedimin Kakasında Kan Var

Merhaba kedime mama değişimi yaptığımdan beri kakasında kan var 2 hafta falan oldu hala geçmedi ne yapmalıyım?

7 CEVAP

lwb

ben de aynı sorunu yaşamıştım mama değişimi yaptığımda,vete gitmeden çözülmüyor malesef.
probiyotik vermişti, öyle geçti

İshalda Kan Olması tehlikeli bir durum! Onun dışında ishal nedenleri ve çözümleri hakkında aşağıdaki yazımız size yol gösterebilir.

Kedilerde İshal

RanTe Veteriner Kliniği

Katya06

Birkaç gün sadece yaş mama vermeyi deneyin bence. Benim kedimde de kuru mamadan dolayı olmuştu. Kabız değildi ama kakası kuruydu ve biraz zorlanıyordu. Veteriner 3 gün yarım çay kaşığı zeytinyağı önerdi. Bununla beraber yaş mamaya başladık. Şuan çok rahatız bende çok korkmuştum.

Ecerana

mama tavuklu mu bnim kedime de tavuklu ve kuzulu mamalar dokunuyor kanlı yapıyor kakası da ne ishal gibi ne de normal kaka gibi olmuyor yumuşak ve şekilsiz oluyor yani.

Yok kedim ishal değil. Ama 2 gün önce periyodik parazit aşısı yapıldı. Acaba kan geçmişti de aşıdan dolayı yeniden mi kanadı?

Kakası tam katı da değil ama :D

Tahılsız tavuk&nar alıyorum. Maalesef yavru mamalarında tavuksuz göremedim ben