Kedimin Patisi Kanadı

Merhaba
Bu sabah kedim lokumun patisini yaraladığını farkettim. Çok titiz biri olduğum için evden çıkmadan önce evi her gün süpürüp siliyorum. Yani cam kırıntısı vs olamaz. Oyun oynarken ters bir hareket yapmış olabilir. Patisindeki kanı temizleyip bepanthol krem sürdüm.Bunun dışında hareketlerinde herhangi bir duraksama yok atlayıp zıplıyor keyfi gayet yerinde yinede sizlere danışmak istedim.

3 CEVAP

bademthecatt

Tırnağı felan batmış olabilir mi benim sokakta hasta bulduğum bir kedinin tırnağı batmış ve çıkmak üzereydi belki böyle bir olay olmuş olabilir ben hergün iki kez batikon sürmüştüm geçmişti isterseniz sizde hergün batikonla temizleyip kremi sürün bir hafta deneyin geçmezse hekime götürürsünüz ama geçeceğini düşünüyorum.

Teşekkür ediyorum.

bademthecatt

Rica ederim