Ecosin Mantar İlacı

efegngr

Kedime mantar için ecosin vereceğim tahmini etkisi ne zaman belli olur

3 CEVAP

nurseren

ilk geldiğinde başını ve ensesini çok kaşıyordu bunun üzerine ecosin uyguladım kedime bir ay önce yaptım bütün oyuncaklarını, yatağını, odasındaki perdelere kadar dezenfekte ettim. Dökülmeler şu son bir haftadır yoğunlaştı. Gözünün üzerine ve kulak arkaları özellikle açılmaya başladı. Ara ara sırtından tüy yumakları da almışlığım var. veterinerine sordum süreç normal işliyor merak etmeyin dedi. bende şu an sabırla yeni tüylerinin çıkmasını bekliyorum bir yanda da tüy bakımını destekleyecek ilaçlar veriyorum

Miskethrmn

Sonucu paylaşabilir misiniz

mervegck06

Ecosin hızlı etki eden bir ilaç eğer herşey düzgün yapıldı ise (ki yanlış bir şeyde çöp oluyor) max 10 günde fayda etmesi gerekir. Doğru yapılış şekli isr; hazır (kesinlikle musluk suyu değil) max 2 lt su elimizi yakmayacak seviyeye gelene kadar ısıtılır. Suyu az kullanmakta fayda far ne kadar az su o kadar etkili. Isıtılan suya 1 tablet atılır. 20-25 dk tabletin tamamen çözün esi beklenir. Sonrasında kediciğe bir sprey yardımıyla sıkılır bir yandan da peeling yapılır (ben tarak yardımı ile yapıyorum) bu sayede suyun deri ile teması sağlanır. Kedi kurtulmaz kendi haline kurumaya bırakılır. eğer mantar inatçı ise 3 gün ara ile 3 doz yapılması gerekir. Biz pazar günü 2. Dozu yaptık bakalım ne olacak?

Daha önce de yapmıştık ama suyu çok kullandığımız için işe yaramamış. Prospektüsünde 2-10 lt yazılmış diye biz bir seferinde 4 bir seferinde 6 lt su ile yaptık ve tabiki işe yaramadı